volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Do odvolání doprava Geiss při platbě převodem ZDARMA. (Bude upraveno při potvrzení objednávky)
Poradenství po tel. 608 330 814, možnost případné změny velikostí, možnost individuálních odběrů po domluvě na prodejně, servis na vyžádání.

Přeji klidnou hlavu, zdraví a rád Vás opět všechny uvidím po zprovoznění prodejny, jsem zde pro Vás již od roku 1995.
Děkuji Martin Novotný

LYŽE, BOTY - použité

Máme pro Vás omezenou nabídku použitých lyží a lyžařských bot, převážně juniorských. Nejedná se o klasický bazar, ale o použité lyže našich kamarádů a lidí pohybujících se okolo naší prodejny. Převážně se budeme snažit o nabídku zánovních závodních juniorek, které jsou vhodné nejenom pro dětské závodění, ale jsou schopny nabídnout dle našich zkušeností i velmi dobrou oporu pro středně lyžařsky zdatné děti. Možná budete překvapeni jak velký posun je schopné Vaše dítě udělat jenom tím, že mu nabídnete lyži, na kterou se může spolehnout. V některých případech je právě tato volba použitých sendvičových kvalitních lyží lepší variantou než volba nové klasické vyplastované juniorky. S výběrem Vám radi pomůžeme a na tel.čísle 608 330 814 Vás rádi budeme informovat o modelech, které teprve připravujeme do nabídky.
Najdete zde i nabídku na námi testované lyže s pouze mírným opotřebením, které Vám nabídneme s plnou zárukou nových lyží.

Na stránku: Seřadit podle:
Skrýt filtry

 Značka
 filtr
 sipka Velikost