volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Volkl RTM 78 + vázání 4Motion XL 10.0 D

Kód: LSS5117
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 10 490 Kč s DPH
Běžná cena: 16 999 Kč
Sleva: 6 509 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Volkl RTM 78 + vázání 4Motion XL 10.0 D
Kategorie:   allmountain (50% upravená a 50% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   sportovní
Rozměry:   126-78-106
Délky a rádius:   156 cm (13.0 m), 163 cm (14.5 m), 170 cm (16.0 m), 177 cm (17.1 m)
Jádro:   dřevěné Dual Wood Core Special
Konstrukce:   XTD Transmission, Sidewall, Powered by Steel, Tip Rocker
Vázání:   4Motion XL 10.0 D, DIN 4-10, váha lyžaře cca 40-95 kg
 

 

Popis:

Další nová turisticko-sportovní až sportovní univerzálka řady allmountain RTM od Völklu pro sezónu 2015/2016 pod označením RTM 78 s kvalitní dřevěnou konstrukcí vhodná na jakoukoliv délku oblouků. Nástupce oblíbeného modelu RTM 77 s novou konstrukcí a širší koncepcí pro větší komfort v neupravených podmínkách. Nejlevnější dřevěné jádro od Völklu. Nové výztuhy pro větší torzní tuhost. Ideální do kratších a středně dlouhých oblouků, u dlouhého oblouku při vyšších rychlostech již horší stabilita. Měkčí a tedy tolerantnější lyže vůči chybám lyžaře než mody RTM 81 a vyšší. Vyznačuje se výborným držením na hraně na tvrdém podkladu i ve středně vysokých rychlostech zvláště u nižší váhové kategorii lyžařů. Díky šíři středu 78 mm zvládá dobře i průjezd neupraveným terénem. Zvládá dobře i občasné zabloudění mimo upravenou sjezdovku. Výborný kompromis cena - výkon. Výborná varianta pro turisticko-sportovního lyžaře, který hledá všestranný model s kvalitní plně dřevěnou konstrukcí za nízkou cenu.

Výborná varianta také pro sportovně laděné lyžařky, které inklinují k výběru lyží v unisex kategoriích a hledají univerzálku i do neupraveného terénu.


Doporučená délka: -10 až -0 cm od výšky postavy

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání 4Motion
Zcela nový rozšířený systém kolejnicového propojení lyže + vázání vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak výborný přenos síly na hranu lyže. Kolejnice není zapuštěna do bloku lyže jako u systému iPT, přesto jsou zde zachovány dobré přenosové vlastnosti.

Kopírování našich stránek

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejcih část,obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, design webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb..