volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Völkl Racetiger RC PSi orange + vázání sMotion 11.0

Kód: LSS0704
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 8 990 Kč s DPH
Běžná cena: 16 999 Kč
Sleva: 8 009 Kč
{{cluster.nazev}}
Völkl Racetiger RC PSi orange + vázání sMotion 11.0
Kategorie:   obřačka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   sportovní
Rozměry:   117-69-99
Délky a rádius:   160 cm (14.1 m), 165 cm (15.1 m), 170 cm (16.1 m), 175 cm (17.1 m), 180 cm (18.2 m)
Jádro:   dřevěné Wood Core PSi
Konstrukce:   Powered by Steel, Power Switch Individual
Vázání:   sMotion 11.0, DIN 4-11, váha lyžaře cca 50-105 kg
(nové kvalitní vázání pro turisticko-sportovní až sportovní lyžaře)

 

Popis:

Nový model obřačky Racetiger RC PSi pro trh od Völklu na sezónu 2012/2013 vhodný na středně dlouhý až dlouhý oblouk pro jízdu na převážně upraveném terénu. Odladěná (měkčí) varianta k modelu "závodní" obřačky Racetiger Speedwall GS se širším záběrem použití i v mírně rozoraném terénu. Výborné hodnocení jízdních vlastností nejen dle skitestů, ale hlavně širokou veřejností. Její obliba je jasně viditelná v lyžařských půjčovnách italských a rakouských středisek. Lyže osazená vyzkoušenou kvalitní konstrukcí využívající stále velký podíl dřeva. Lyže osazená systémem PSi (Power Switch Individual) - možnost nastavení podélné tuhosti lyží dle váhy konkrétního lyžaře a jeho lyžařských zkušeností. Výborné držení na hraně i na zledovatělém podkladu při vysokých rychlostech. Vysoce sportovní charakter lyže pro nižší váhovou kategorii lyžařů. U váhy lyžaře cca od 90kg turisticko-sportovní až sportovní charakter. Při jízdě v neupraveném terénu je potřeba větší kontrola lyže.

Široké pláně, urolbovaná tvrdá sjezdovka - tak tady je tato lyže doma. Nejenom výborná "univerzálnější" obřačka pro sportovní lyžaře, ale i výborná varianta lyží pro zákazníky, kteří nemají příliš v "krvi" carvovou techniku a přeci jenom trochu inklinují ke smýkanému oblouku. Máte tedy rádi rychlé svezení ve středně dlouhém až dlouhém oblouku a přeci jenom si chcete trochu občas odpočinout? Tak to je možná ta pravá volba.

Pryč je doba, kdy měla závodní obřačka pro trh rádius 25m a více. Dnes jsou tyto modely se širší geometrií 69 mm pod botou a rádiusem 17,1 m u nejprodávanější délky 175 cm velice komfortní variantou pro sportovní svezení ve vyšších rychlostech a lyžař nemusí být žádný závodník, aby tyto modely zvládl. 

Pro tuto sezónu Vám tento model můžeme nabídnout i pro Völkl v nezvyklém červeném barevném provedení pod označením Racetiger RC PSi red.

Doporučená délka: -15 až -5 cm od výšky postavy

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. V této sezóně již mohu potvrdit, po kladných zkušenostech z minulé sezóny, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání sMotion

Nový od sezóny 2011/2012 systém kolejnicového propojení lyže + vázání + deska vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát. Možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty. Deska je nově vrtaná přímo do lyže a poté systémové řešení propojení deska a vázání.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.